O firmie

O nas

Mastherm to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży HVAC (Heating, Ventilation, AirConditioning), czyli ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Firma powstała w 2010 roku, chociaż jej specjaliści są obecni w branży już od 2007 roku. Mastherm swym zasięgiem działania obejmuje województwa śląskie, opolskie, dolnośląskie i małopolskie.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie serwisu oraz montażu urządzeń klimatyzacji i wentylacji w obiektach takich, jak biura, galerie handlowe, gastronomia, serwerownie, a także w domach.

Podejmiemy się każdego, nawet najbardziej wymagającego wyzwania w zakresie inżynierii sanitarnej. Do powierzonych zadań podchodzimy w pełni profesjonalnie, dbając o każdy szczegół realizacji i terminowość.

Jakość powietrza obecnego w pomieszczeniach ma ogromny wpływ na samopoczucie mieszkańców. Firma Mastherm rozumie tę zależność i dlatego robi wszystko, aby dostosować się do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Mastherm rekomenduje urządzenia i systemy najwyższej jakości – ciche oraz przyjazne dla środowiska naturalnego, oszczędne, niezawodne, łatwe w obsłudze i funkcjonalne. Wszystkie posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty jakości.

Mastherm wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie HVAC.